GiT GuD: e-spordimängud

Põhja- Tallinna Noortekeskus, Kristiine Noortekeskus, Kesklinna Noortekeskus ja LVLup! Eesti interaktiivne videomängude muuseum koostöö nutiprojekt “GiTGuD: e-spordimängud” toovad kokku arvutimängude huvilised noored!


Projekti tegevuste raames algavad septembrikuu jooksul arvutimängude töötoad noortele, kelle eesmärgiks on oma oskused proovile panna suurel lõputurniiril, mis toimub novembrikuu lõpus. Meil on 2 kuud aega, et kokku panna oma võistkond, harjutada mängustrateegiaid ja oskusi! Tegevuste raames otsivad arvutimängureid kolm noortekeskust, kelle juures saab käia harjutamas. Projekti raames on kõik tegevused osalejatele tasuta!


Põhja-Tallinna noortekeskuses toimub 22.-24. novembril suur E-spordi võistlus!


Mängud mida mängime:

֎ CS:GO (5vs5)

֎ League of Legends (5vs5) (registreerimisel märgi ka kasutajate regioon)

֎ Roblox Phantom Forces (5vs5)

֎ DOTA 2 (5vs5)

֎ Mortal Kombat 11 (1vs1, 2vs2)


Registreeri enda meeskond Põhja-Tallinna, Kesklinna, Kristiine noortekeskuses või e-maili teel aadressil sander.alekand@ptnk.ee


Registreerimiseks vajalik info:

• Meeskonna nimi

• Millistes mängudes meeskond võistleb

• Meeskonnaliikmete nimed ja vanused

• Meeskonna kapteni nimi ja telefoninumber

• NB! LoL’i puhul märkida ära ka rajoon, milles tavaliselt mängid (näiteks Nordic, EUWest jne)


Kui sul ei ole meeskonda, siis registreeri ennast kodule lähimas noortekeskuses ja me leiame sulle meeskonnakaaslased.


Võta meiega ühendust:

֎ Kesklinna noortekeskus: ivar@kesklinnanoored.ee 641 0021

֎ Kristiine noortekeskus: brita.rand@kristiinetk.ee 656 6802

֎ Põhja-Talinna noortekeskus: sander.alekand@ptnk.ee 653 1447


Võistluste jaoks saab treenida kõigis noortekeskustes! Küsi lisainfot enda kodukoha noortekast.


Turniir on korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkurssi raames Põhja-Tallinna Noortekeskuse, Kristiine Noortekeskuse ja Kesklinna noortekeskuse poolt. Turniirile ootame osalema noori vanuses 7-26. aastat. Turniirid toimuvad kahes erinevas vanusegrupis.


NB! Turniiril on auhinnad!


Projekti eesmärgiks on toetada ja panna noori avastama arvutimängude sotsiaalseid ja arendavaid aspekte, andes neile võimalused tegeleda huvi pakkuvate tegevustega üheskoos turvalises ja arengut soodustavas keskkonnas. Lähtuvalt projekti eesmärkidele arendame koostööd kolme noortekeskuse vahel Tallinnas (Põhja-Tallinn, Kesklinn ja Kristiine), kus kõikidest ühinevad noored omavahel selleks, et harjutada ja arendada oma oskusi strateegilistes ja meeskonnatöö oskusi nõudvates arvutimängudes. Läbi selle loome aluse e-spordi arendamisele noortekeskuste vahel ning toetame noorte omavahelist suhtlemist ja läbisaamist ka noortekeskustest väljaspool, kasutades kaasaegseid tehnilisi võimalusi. Projekti ainulaadsuse ja noorte omavahelise koostöö tagamiseks loovad noored oma meeskonnad ning võistlevad omavahel e-spordis nii noortekeskustes kohapeal kui ka kolme noortekeskuse vahelistel espordi tunriiridel. Turniiride siht on leida ja kokku panna oma noortekeskuse “Dream Team”, et välja selgitada parima meeskonnatöö saavutanud meeskond. Lähtuvalt projekti eesmärkidele oleme avatud ka teiste noortekeskuste või koostööpartnerite huvile projekti tegevustega liitumiseks Tallinnas, Eestis või ka hoopis rahvusvaheliselt. Projekti käigus arendame noorte digipädevusi ja omavahelist koostööd, suurendame noorte omaalgatust ja teadlikkust tehnoloogia erinevatest kasutusvõimalustest ning parandame noorte võimalusi tööhõiveturule sisenemiseks kaasaegses ühiskonnas.


Projekti tegevusi rahastab Eesti Noorsootöö Keskus.