Sorry, this entry is only available in Estonian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Tegemist on arvuti kasutamise töötubade sarjaga, kus õpetame noortele arvutite, Interneti ja põhiliste arvutiprogrammide teadlikku kasutamist. Nii õpime näiteks, kuidas luua endale näiteks e-post, kontod Internetis, kuidas luua paroole, kuidas kasutada otsingumootoreid Internetis, teadmisi ohutust arvutikasutamisest ja oma arvuti kaitsmisest ning õpime tundma nii arvuti ehitust kui ka Windowsi operatsioonisüsteemi kasutamist ja ka algtasemel programmeerimist ja arvutite võimalusi üldiselt. Töötubades on soovituslik osaleda püsivalt, sest iga nädal keskendutakse uuele teemale ning kogu programmi läbides on võimalik välja teenida sertifikaat ehk “Valera certificate”, mis avab võimaluse osaleda ja luua arvutimängude teemalistel üritustel ning tegutseda IT vabatahtlikuna noortekeskuses, et aidata uusi arvutikasutajaid ja saada kogemusi näiteks GiTGuD e-spordimängude projekti korraldusmeeskonnas.


Õpiväljundid (märksõnadega): arvutiprogrammide kasutamine, arvutite ehitus ja tehnilised teadmised, Interneti turvalisus, kontode loomine, programmeerimine algtasemel, arvutimängud
Sihtrühm: 7- 26. aastased noored
Töökeel: vene ja inglise keel
Toimumisaeg: igal esmaspäeval kell 16:00-17:00
Kuutasu: tasuta

Klubitegevus algab alates 1. veebruarist!

Related projects