Извините, этот техт доступен только в “Эстонский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Toimumisaeg: Igal ajal huviliste olemasolu korral

 

Töökeel: eesti ja vene keel
Sihtrühm vanuseliselt: 12 – 26. aastat
Klubi/tegevuse kuutasu:TASUTA!
 
Lisainfo: info@ptnk.ee või 653 1447 või facebookis @PTnoortekeskus

 

 

Fotograafia teemapaketid on noortekeskuse uus avatud osa tegevus, mis sisaldab endas erinevaid ülesandeid ja tegevusi, mida täita! Fotograafia teemapakette on kokku kümme ning Iga teemapakett on erinev ja sisaldab mitut erinevat osa – näiteks tuleb võtta fotokas ja minna õue pildistama liikuvaid objekte. Kui pildid on olemas, tuleb tulla tagasi ja panna pildid noortekeskuses asuvasse arvutisse ningi lähtuvalt ülesandele neid ka töödelda või luua nendest kompositsioon. Ülesandeid on võimalik täita grupitööna või individuaalselt! Töötoa käigus õpid kasutama erinevaid tehnikat ja erinevaid seadmeid, läheneda tegevustele loominguliselt ja olema julge oma loovuse väljendamisel, foto kompositsiooni ja fototöötlust ning arendama oma suhtlemisoskusi ja meeskonnatööd.

 

Tegemist on tegevusega, kus noored saavad kaasatud fotograafia valdkonna maailmaga ehk loodud fotopaketid sisaldavad erinevaid ülesandeid, mille täitmiseks antakse noorele vajalikud vahendid ning kirjeldused, õpetused ja näidised. Fotopakettide kaudu saab noor lähtuvalt ülesande stiilile või suunale enda loomingulisust väljendada ning omandada seejuures kasulikke oskusi nii fotograafia valdkonnas, tehnilistes oskustes kui ka sotsialiseerumise protsessides ja grupiülesannete täitmises. Fotopaketid sisaldavad juhendeid, ehk ei nõua nii juhendajatelt kui ka tegevuses osavõtvatelt noortelt olulisi eelteadmisi. Fotopakette on võimalik täita nii siseruumides kui ka väljaspool noortekeskust.

 

 

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

 

                          

Related projects