Sorry, this entry is only available in Estonian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Põhja- Tallinna Noortekeskus tähistas noorte eestvedamisel Halloweeni 29. oktoobril vinge peoga! Kogu üritus oli teist aastat järjest organiseeritud ja korraldatud aktiivsete noorte poolt.

Halloweeni pidu keskendus seiklemisele väljamõeldud saladuslikus linnas Elion ning sellele, kuidas lahendada Headuse ja Kurjuse vaheline lahing. Nõnda oli meie noortekeskus üleöö muutunud dekoratsioonidelt peaaegu äratundmatuseni! Peo külalised said osaleda omakorda põnevas orienteerumismängus, kus iga tuba, täiustatud erineva temaatikaga, andis ülesande ning selle lahendamise korral vihje, kuidas maailma saatust muutev lahing lahendada!

Halloweenile kohaselt toimus ka kostüümivõistlus ning parimate kostüümide väljaselgitamine. Külalised, kellel aga ei olnud kostüümi, said oma näod kaunistada näomaalingutega! Lisaks oli avatud fotonurk ning seltskondlikute lauamängude nurk!

Halloweeni pidu oli tõepoolest meeldejääv, vinge ja õudne..

 

Related projects