Sorry, this entry is only available in Estonian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Novembrikuu pimedad õhtud kipuvad olema väsitavad ja tüütud. Otsustasime korraldada noortele programmi “Pimedate õhtute mängud”, mille raames pakkusime noortele võimalust veeta lõbusalt ja sisukalt aega oma sõpradega ning saada üksteisega lähedasemaks või leida endale uusi sõpru.

 

Igal kolmapäeval vahemikus 16.11-7. detsember toimusid mänguõhtud, kus mängiti nii gruppides kui ka individuaalselt erinevaid mänge, mille läbi käsitlesime noortega ka erinevaid teemasid läbi arutlelude. Lisaks teineteise parema tundmaõppimise olid fookuses ka kultuurivaheliste erinevuste teematika, stereotüüpide lõhkumine, kiusamine ja meeskonnatöö.  Lisaks meie noortekeskuse noorsootöötajatele osales pimedate õhtute mänguõhtul Mono ehk mobiilne noorsootöö!

Mänguõhtud toimisid avatud meetodi kasutamise läbi ning ei eeldanud varasemaid eelteadmisi või noorte poolset ettevalmistust.

Pimedate õhtute mängudel osalemisel puudus vanusepiirang!

 

 

 

Related projects