Sorry, this entry is only available in Estonian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kopp-kopp-kopp… “Kes see küll on? Oiiii, see on ju jõulutaat!”

Just seda lauset võis kuulda noorte suudelt meie noortekeskuse vahval jõulupeol! Jõulupidu leidis aset 21. detsembri õhtupoolikul!

Jõulupidu algas vahvate seltskonnamängudega ja enesetutvustusmängudega! Mängudesse tõime sisse samuti jõuluteemat, ning näiteks andsime igaühele võimaluse välja pakkuda ja demonstreerida, kuidas või millega täna Jõulutaat meieni tuleb! Lisaks oli meile külla tulnud ka Julianna Jurtšenko Põhja- Tallinna Linnaosavalitsusest ning kostitas meid oma armsate jõulusoovidega, põnevate uudistega järgneva aasta kohta ja loomulikult ka väikese kingitustega! Vahva etteaste tegid ka meie noorteka breigipoisid, kes näitasid oma oskusi Break Dance battle vormis.

Jõuluvana tuleku ajaks olid aga emotsioonid laes ning kõik said Jõuluvanale esitada mõne jõulusalmi või -laulu ning näidata oma õpituid oskusi! Lisaks Jõuluvana toodud kingikotile premeerisime ka omalt poolt noortekeskuse tublimaid noori, kes on Karma seinale kõige enam punkte kogunud! Kolm kõige enam karma punkte teenunud noored said suured kingikotid ning ülejäänute vahel läks loosi kümme kinopiletit! Siinkohal täname armsaid noori toredate tegude ja mõtete eest, mille eest oleme poolr aasta jooksul punkte jaganud!

 

Pärast kingimöllu oli laud kaetud piparkookide, mandariinide, küpsiste ja mõnusa sooja teega!

Related projects