Sorry, this entry is only available in Estonian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Hip-hopi trantsutrenni on oodatud on kõik noored, kes on vähegi mõelnud tantsulisest treeningust. Treeneriks on Edgar Budza, kes tantsuga tegelenud juba peaaegu kümme aastat. Kõige enam meeldib Edgarile improviseerida ja eksperementeerida oma kehaga, mis on hip-hop tantsu juures üks tähtsamaid osasid. Tunnis õpime hip-hopi põhisamme ja teeme erinevaid harjutusi, mis treenivad ja arendavad keha kui väljendusvahendi tunnetamist ja kasutamist.
Toimumisaeg: Kolmapäeviti ja reedeti 17.00-18.30
Töökeel: eesti ja vene keel
Sihtrühm vanuseliselt: 11 – 18. aastat
Klubi/tegevuse kuutasu: TASUTA!
Lisainfo: kristiina.vall@tallinnlv.ee  või 653 1447

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.
Related projects
Leave Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit