Jõutreeningud jõusaalis: esmaspäeviti kell 17:00-18:00

Ronimistreeningute toimumisaeg: kolmapäeviti kell 16:00-17:00

Treeninguid viivad läbi noorsootöötajad Mihhail Lazarev ja Valeri Kotikov

 

Jõusaali kasutamine iseseisvalt E-R kell 14.00 – 20.00

Töökeel: eesti, inglise keel, vene keel

Jõusaali on võimalik ka broneerida iseseisvaks kasutamiseks info@ptnk.ee, tel. 6531447 või kohapeal.

 

Ronimistreening on aktiivsust ja väljakutseid otsivatele noortele mõeldud füüsiline treening, kus saab noortekeskusesse rajatud ronimisseinal õppida ronima ning harjutada erinevaid ronimisvõtteid. Treeninguid viib läbi juhendaja ning kogu vajaliku varustuse ronimiseks saab kohapealt, noorel on vajalik vaid selga panna mugavad liikumist võimaldavad riided. Treeningud on sobilikud ilma varajasema ronimise kokkupuuteta noorele. Noortekeskuses asuva ronimisseina maksimumkõrgus on 5 meetrit.

 

 

Jõutreeningud jõusaalis on füüsilised treeningud, kus juhendatakse ja nõustatakse noori oma keha füüsise arendamisele läbi jõutreeningu. Treeningud toimuvad kaasajastatud multifunktsionaalse treeningkeskuse ning mitmekülgsete treeningvahenditega sisustatud noortekeskuse jõusaalis. Treeningud on sobilikud nii algajatele kui ka juba kogemusega jõusaali ja treeningvahendite kasutajatele. Jõutreeninguteks soovitame selga panna sportlikud riided või liikumist võimaldavad riided ning ka spordijalatsid.

 

 

Tegevuse toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

 

          

Related projects