Muusikaklubi toimumisajad: Neljapäeviti kell 14:00-19:00

Sihtgrupp: 7-26. aastased noored

Töökeel: eesti, inglise keel, lihtsas vormis ka vene keeles

Lisainfo: info@ptnk.ee, facebookis @PTnoortekeskus või 6531447

Prooviruumis läbiviidavat muusikaklubi juhendab Dmitri Shpak.

 

Bändiruumi on võimalik kasutada iseseisvalt, kuid tegevus peab olema eesmärgistatud. Iseseisva kasutamise korral on võimalik ruumi kasutada esmaspäevast reedeni vahemikus 14:30-19:30. Ruumi kasutamiseks tuleb aeg eelnevalt broneerida helistades 6531447, kirjutades info@ptnk.ee või sõnumiga meie facebooki lehe kaudu. Ruumi broneerides soovime teada järgnevaid andmeid: nimi, vanus, grupi suurus, kontaktandmed. Ruumi kasutamiseks on nõutav kinnitus osalejate poolt, et on tutvunud ruumi kasutamise eeskirjadega.

 

 

Põhja- Tallinna Noortekeskuses on avatud alates 29.03.2018 kaasajastatud bändiruum.  Ruum on sisustatud helitehnikaga, muusikainstrumentidega ning ruumi seinad on kaetud helikindla materjaliga. Bändiruumis on olemas järgnev tehnika ja instrumendid: trummikomplekt, süntesaator, basskitarr, elektrikitarr, akustilised kitarrid, laulu mikrofonid, maailmarütmi pillid, arvuti, helipult, kitarrivõimud. Bändiruum on avatud ja ootab kõiki muusikahuvilisi noori vanuses 7-26. aastat kas iseseisvaks kasutamiseks või muusikaklubi tundides juhendaja käe all. Põhja- Tallinna Noortekeskuses tegutsevaks muusikajuhendajaks on alates september 2019 Dmitri Shpak, kelle ülesanne on tutvustada noortele muusikamaailma, õpetada instrumente ning mängutehnikat, nõustada noori muusikuid ja bände ning korraldada koostöös noortega ja noortekeskusega üritusi ja pakkuda noortele muusikutele esinemise võimalusi.

 

Bändiruumi kasutamise eeskirjad:

 1. Bändiruumi ja selles paiknevaid vahendeid kasutan ainult sihtotstarbeliselt (bändiruumi kasutavad muusikaarmastajad iseseisvaks  harjutamiseks või bändiproovideks, õppimiseks või salvestamiseks).
 2. Bändiruumis käin sussides, et ruum oleks ilus ja puhas.
 3. Viskan prügi prügikasti!
 4. Panen iga pilli tagasi sinna, kust ma ta võtsin.
 5. Kasutan tehnikat mõistlikult ja ettevaatlikult, et tehnika säiliks hästi.
 6. Helipuldi sisse lülitades: enne pult, siis kõlarid. Lõpetades lülitan välja enne puldi ja siis kõlarid.
 7. Helipuldi volüümi põhja keeramine tekitab liiga tugeva heli, ja lõhub helipulti ja sound’i.
 8. Vaatan youtube’i tutoriale, kuidas ühendada helitehnika asju.
 9. Küsin vajadusel abi noorsootöötajatelt. Aitame Sind hea meelega! :)
 10. Annan noorsootöötajatele infot kui miski on katki või probleemne ning lahendame probleemi!
 11. Soovi korral võid võtta bändiruumi kaasa harjutamiseks oma pilli, trummipulgad või kaablid jms.

 

Tegevuse toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

 

           

Related projects