28. mail toimus traditsiooniline Kopli Perepäev.

Kohal olid eesti tugevamad Rammumehed eesotsas Eesti tugevaima mehe Meelis Peili, juunioride meistri Mihkel Radiku ja amatöörrammumeeste Raimo Rüütli ja Asko Karuga. Lavaprogrammis leidus mitmeid meeliköitvaid etteasteid spordi- ja tantsuklubidelt, mängud-võistlused, Rammumeeste jõukatsumised jpm. Päeva lõpus astus lavale ansambel Regatt. Ürituse päevajuhiks oli Erki Aule.

Aktiivalal ootas osalejaid mitmed aktiivsed tegevused ja atraktsioonid: ronimistorn, kastitorn, kiiking, vibutiir ja maahokirada julgematele ning suur batuut väiksematele. Pakuti ka erinevaid töötube, milles õpetati näiteks valmistama tekstiilist ja metallist ehteid, ragulkasid ja tuulelohesid.

Põhja- Tallinna Noortekeskus pakkus seekord noortele õhupalliloomade meisterdamist ja kaunite mandalate meisterdamise töötuba. Samuti mängisime ka muusika videomängu Guitar Hero ning pakkusime võimalust panna proovile oma oskused hoki viskevõistluses. Avasime ka “Tasuta asjade poe”, kust sai endale vajaliku tasuta või sümboolse summa eest kaasa võtta, sh riideid, tarbeesemeid ja lauamäge.